Jsem blogový časopis,
plný koní a poníků,
jsem časopis Poník,
pravý svět koňáků!

Prosinec 2011

O našich redaktorech

23. prosince 2011 v 22:05 | Poník |  Z redakce

Ivanka

Ahoj,tak je mi 13,moc mě baví jezdit na koních ve westernovém stylu,líbí se mi ryzáci a z plemen Quarter horse,ale také i koně jako Hannoverský kůň,Arabský plnokrevník apod. Jezdím teď u jedné kamarádky na wester. kobyle závody horsemane-ship apod. Kdysi,jak mi bylo méně,tak jsem jezdila na klusákovi,ale to už je hodně dávno a před měsícem jsem právě vyhrála své čtvrté Hobby-závody na mém koni Aranovi.Kromě koní mě baví malování,plavání,jízda na kole,pobyt s přáteli.Mám doma králíka,psa,dva Osmáky degu (to jsou Čilské veverky) a Aranka.

Naty

Ahoj, ráda bych na úvod o sobě něco napsala... :) U koní se pohybuji od malička, ale aktivně jezdím 7\8let :) Věnuji se anglickému stylu a jezdím závodně parkury. Také se hodně zajímám o přirozenou komunikaci - nebo lépe řečeno o PARTNERSHIP. To neznamená, že jsem proti westernu, ten jse také jezdila a mám ho ráda! :) Vlastního koníka mám, je to rok a pět měsíců starý hřebeček jménem Viktor, plemene Wlesh part bred s PP :) Když mám čas, ráda napíšu nějaký ten článek :) Myslím si, že tohle k úvodu o mě stačí :) U článků jsem napsaný jako autor "Natálka" :) Tak si tady hezky počtěte a do komentáře nám napište Váš názor, děkujeme! :)

Míša

Ahoj je mi 15 let,mám ráda koně,Twilight ságu,Upíří deníky...upíry Smějící se Na koních jezdím jen příležitostně,ale jsou mojí životní láskou. Mám dvě mladší sestry,tři psi a pět křečků. Chodím se starat o jednu kobylku Sissi. Jinak ráda píšu články a mám svůj blog. Mám ráda western. Do Poníka píšu už od začátku jeho existence.

Nali

Ahoj! Je mi 15 let a nikdo mi neřekne jinak než Nali. Mám své dva koně (ČT,SŠP). Jezdím western a miluju přirozenou komunikaci. Svého čtyřletého koníčka si taky tak sama trénuju. Do ČP píšu už úplně od začátku. Ve volném čase ráda fotím (samozřejmě koně).
Koně jsou součástí mého života a doufám,že tomu tak bude i v budoucnosti.

Kristýna

Ahoj,jmenuji se Kristýna je mi 15 let a mám svojí kobylku pstružandu jezdím jí jen na parelliho ohlávce. Miluji vyjížďky do přírody a se svou kobylku nezávodím. Grétu mám moc ráda!

Míša

Ahoj. Já jsem Míša a doma máme vlastní koně a králíčky. Je mi 15 let a v Poníkovi jsem už od začátku. Píšu skvělé články a miluji koně,ale také ostatní zvířata.

Šťastné a veselé Vánoce přeje časopis Poník

23. prosince 2011 v 20:39 | Poník

ČASOPIS PONÍK PŘEJE VŠEM ČTENÁŘŮM ŠŤASTNÉ A VESELÉ VÁNOCE A SPOUSTU ÚSPĚCHŮ V NOVÉM ROCE...


HLASUJTE PRO NATÁLKU CRNKOVOU!

21. prosince 2011 v 18:50 | Poník

Pro KONĚ A JEZDCE 2012 můžete hlasovat na facebooku,tačí jen na požadované stránce kliknout na "To se mi líbí" a můžete dát hlas svému favoritovi! Hlasujte pro Natálii CRNKOVOU-skvělou parkurovou jezdkyni! DĚKUJEME!


Soutěž o nejkrásnějšího žokeje!

20. prosince 2011 v 14:31 | Poník
Dámy a paní zbystřete! Teď je tady něco pro vás!! I v jezdeckém sportu máme spoustu fešáků a to platí i v turfu a tak vyhlašujeme soutěž O NEJKRÁSNĚJŠÍHO ŽOKEJE!!! Smějící se
Hlasovat můžete pomocí komentáře pod článkem nebo na náš e-mail...

PODPOŘTE SVÉHO FAVOROITA!

Nominovaní jsou...

1.JOSEF BARTOŠ

1.bod


2. JOSEF VÁŇA st.

2.body


3. JOSEF VÁŇA ml.


4. JAROSLAV MYŠKA


MÁ PONÍK PORKAČOVAT?!

15. prosince 2011 v 8:13 | Poník

NAPIŠTE PROSÍM JESTLI MÁ ČASOPIS PONÍK DÁL POKRAČOVAT NEBO NE...

DĚKUJEME!


Vánoce se blíží...

10. prosince 2011 v 19:12 | Poník
Vánoce se blíží a jistě sposuta z nás je strváví u koní,napište nám o Vašich nejkrásnějších Vánocích na c.ponik@stream.cz

Prosím napište!

5. prosince 2011 v 19:13 | Poník
Drazí koňáci,
když jsem začala tvořit časopis Poník,nikdy by mě nenapadlo,že bude mít tolik příznivců mezi Vámi! Vzniknul jen pro koňáky a myslela jsem,že se na něj podívá týdně jen pár lidí,ale teď máme pořád dál a dál nové redaktory a další příznivce. Někdy si říkám v nejlepším přestat a myslím,že to platí i teď,nebo ne?
CHCETE aby Poník pokračoval?! Jestli ano či ne,napište svůj názor prosím do komentářů,je to jen na vás...